Apple відходить від iTunes на ПК, створюючи нові програми для Windows
1 min read

Apple відходить від iTunes на ПК, створюючи нові програми для Windows

Цього тижня Apple оголосила про офіційний реліз додатків Apple TV, Apple Music і Apple Devices для Windows. Ці програми були доступні з минулого року, проте тільки зараз Apple прибрала зі свого сайту відмітки про те, що вони ще в тестуванні.

Про це повідомляє TheVerge.

Завдяки трьом новим додаткам та оновленому iCloud для Windows користувачі ПК під Windows зможуть взаємодіяти з продуктами та сервісами Apple без потреби встановлювати iTunes — він знадобиться тільки для прослуховування подкастів та аудіокниг у Windows. Колекцію iTunes, а також куплені пісні та альбоми можна буде слухати через Apple Music. Apple TV дозволить переглядати фільми та шоу з колекції iTunes, а також підписуватися на стрімінгову службу. Програма Apple Devices надасть можливість робити резервні копії та відновлювати iPhone та iPad, а також синхронізувати з ними свій контент.

За сприяння Microsoft, Apple включає свої сервіси в середовище Windows – так, компонент “Фото” з Windows 11 набув можливості синхронізуватися з бібліотекою iCloud Photos. Набір програм Apple для Windows поки доступний лише для звичайних ПК на процесорах x86 під Windows 10 і 11. Для Arm-чіпів Qualcomm під Windows поки не розроблено версій – однак нещодавно стало відомо, що для них готується версія браузера Google Chrome.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *