Скло Apple Vision Pro виявилось дуже чутливим до подряпин
1 min read

Скло Apple Vision Pro виявилось дуже чутливим до подряпин

YouTube-блогер Зак Нельсон (канал JerryRigEverything) провів свої традиційні тести на міцність над “просторовим комп’ютером” Apple Vision Pro. 

Блогер оцінив ремінець Soft Band: тканина дійсно дуже м’яка і приємна на дотик, «ніби пошита з любов’ю тисячі бабусь». Але матеріал легко зіпсувати вогнем запальнички.

Фронтальне скло несподівано просто подряпати. Покриття пошкодилося предметом твердістю 3 бали за шкалою Мооса. Для порівняння, скло сучасних смартфонів піддається предметам твердістю не менше 6 балів.

Нельсон помітив позначку на сайті Apple про те, що Vision Pro захищені “ламінованим склом”. Пластикова плівка не дає склу розбитися вщент, але легко дряпається.

Торці Vision Pro разом із кнопками виконані з алюмінію, а зовнішні камери покриті склом. Легко дряпається як переднє скло спереду, так і лінзи. Проте корпус Vision Pro досить міцний: Нельсону не вдалося погнути його руками.

Блогер спробував розібрати пристрій. Він зазначив, що Apple використала відразу кілька видів гвинтів, оцінив витончений механізм для авторегулювання відстані між лінзами та показав подвійну плату з чіпами Apple M2 та R1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *