Google перейменує Bard на Gemini й випустить для нього Android-додаток
1 min read

Google перейменує Bard на Gemini й випустить для нього Android-додаток

У найближчі кілька днів на ШІ-бота Google Bard чекають великі зміни. Дані журналу змін (changelog) говорять про те, що розробники мають намір перейменувати чатбота в Gemini, а також випустити окремий Android-додаток, що дозволяє взаємодіяти з нейромережею.

Про це повідомляє 9to5google.

Останні кілька місяців Google активно розвиває свого ШІ-бота. Одна з важливих змін відбулася наприкінці минулого року, коли основою Bard стала велика мовна модель Gemini. Нещодавно алгоритм отримав можливість генерації зображень за текстовим описом. Однак розробники не мають наміру зупинятися на досягнутому, і незабаром на Bard чекають нові зміни. За даними джерела, вже наступного тижня Bard буде офіційно перейменовано на Gemini. Цей крок виглядає цілком логічним, оскільки віднедавна саме просунута мовна модель Gemini Pro є основою чатбота Google.

Дані журналу змін вказують на те, що просунута версія ШІ-бота Gemini Advanced стане доступною з 7 лютого. Основою Gemini Advanced виступає просунута мовна модель Gemini Ultra, але для взаємодії з цією версією чатбота доведеться оформлювати платну підписку. У журналі змін Google прямо вказано на те, що це платний продукт, і він розвиватиметься за рахунок інтеграції додаткових функцій, які не будуть доступні у базовій версії алгоритму.

Також відомо, що Google випустить окремий Android-додаток Gemini, за допомогою якого можна буде взаємодіяти з ботом на мобільних пристроях. Попри те, що ШІ-бот вже інтегрований в різні програми Google, такі як Gmail і YouTube, всі можливості Gemini будуть розкриті в окремій програмі. Користувачі пристроїв з iOS, які хочуть взаємодіяти з Gemini, зможуть зробити це за допомогою програми Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *