GPT Store від OpenAI відкриває спеціальний розділ для дітей
1 min read

GPT Store від OpenAI відкриває спеціальний розділ для дітей

OpenAI відкриє розділ для дітей у своєму інтернет-магазині ШІ-чатботів на основі ChatGPT. У рамках співпраці з організацією Common Sense Media, що займається оцінкою засобів масової інформації щодо їх придатності для молодшої аудиторії, OpenAI націлить свої зусилля на мінімізацію ризиків, пов’язаних з використанням ШІ підростаючим поколінням.

Про це повідомляє Engadget.

Спільні плани компаній включають розробку керівництва та освітніх матеріалів, орієнтованих на молодь, їхніх батьків та вчителів. Важливим аспектом є керування колекції сімейних версій GPT в онлайн-магазині OpenAI, ґрунтуючись на рейтингах Common Sense Media, що значно спростить вибір відповідних продуктів для дитячої аудиторії.

“Разом Common Sense Media та OpenAI працюватимуть над тим, щоб ШІ надавав позитивний вплив на всіх підлітків та сім’ї. Наші посібники та матеріали будуть спрямовані на навчання сімей та педагогів безпечному та відповідальному використанню ChatGPT, щоб ми всі разом могли уникнути будь-яких небажаних наслідків цієї нової технології “, – заявив Джеймс Стейєр (James Steyer), засновник та гендиректор Common Sense Media.

Ця ініціатива була оголошена під час саміту Common Sense Media з питань дітей та сім’ї. У рамках заходу Сем Альтман, генеральний директор OpenAI, висловив упевненість у позитивному впливі ШІ на навчання дітей та важливості інтеграції таких технологій в освітній процес.

“Люди – це користувачі інструментів, і нам краще навчити їх користуватися тими інструментами, які з’являться у світі. Не навчати людей їх використанню було б помилкою “, – заявив він. Альтман також наголосив, що завдяки ШІ старшокласники в майбутньому зможуть досягати висот в областях, які потребують абстрактного мислення, випереджаючи своїх попередників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *