Motorola та Google Cloud об’єднуються для впровадження ШІ-функцій у нові смартфони
1 min read

Motorola та Google Cloud об’єднуються для впровадження ШІ-функцій у нові смартфони

Motorola, що належить Lenovo Group Ltd., оголосила про партнерство з Google Cloud з метою інтеграції передових функцій штучного інтелекту у свої нові смартфони, починаючи з флагманської моделі Razr 50 Ultra. Основою нововведень стане сервіс Moto AI, який забезпечить користувачам широкі можливості взаємодії з пристроєм, використовуючи нейромережі та алгоритми Google:

  1. Magic Canvas: Однією з ключових нововведень стало впровадження генератора зображень за текстовим описом, інтегрованого під назвою Magic Canvas. Користувачі зможуть швидко створювати контент і додавати його в повідомлення, електронні листи або просто зберігати для майбутнього використання.
  2. Style Sync: Функція Style Sync дозволяє автоматично змінювати інтерфейс смартфона відповідно до стилю користувача. Вона використовує камеру для розпізнавання зовнішнього вигляду і налаштовує шпалери, теми та ярлики, що відповідають особливому стилю користувача.
  3. Навчання Moto AI: Система Moto AI буде навчатися взаємодіяти з користувачами, збираючи контекст і підвищуючи зручність роботи зі смартфоном. Вона пропонуватиме персоналізовані рекомендації і оптимізуватиме роботу пристрою відповідно до індивідуальних звичок і потреб користувача.
  4. Нейромережі та хмарні технології: Motorola використовує хмарний сервіс Google Cloud Vertex AI для доступу до передових нейромереж Google Gemini та генератора зображень Imagen, що дозволяє їй реалізувати найновітніші технології штучного інтелекту у своїх пристроях.
  5. Перший крок – Moto Razr 50 Ultra: Першим смартфоном, який отримає нові функції, стане Moto Razr 50 Ultra. Презентація цього пристрою відбудеться найближчим часом, а користувачі зможуть оцінити всі переваги інноваційного підходу до взаємодії зі смартфоном від Motorola.

Ця ініціатива відкриває нові можливості для користувачів щодо персоналізації та продуктивності, використовуючи передові технології штучного інтелекту, що істотно змінюватимуть підхід до використання смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *