Waymo розширює послуги безпілотних таксі по всьому Сан-Франциско
1 min read

Waymo розширює послуги безпілотних таксі по всьому Сан-Франциско

Компанія Waymo оголосила про отримання дозволу на перевезення пасажирів у своїх безпілотних прототипах по всій території Сан-Франциско. Це значне розширення географії обслуговування стало можливим після успішного тестування та експлуатації безпілотних таксі в окремих районах міста.

Waymo вже здійснює комерційні перевезення пасажирів у Фініксі, штат Арізона, де повністю покриває територію міста з 2020 року. В Остіні (Техас) та Лос-Анджелесі (Каліфорнія) послуги надаються у визначених районах. За даними компанії, майже 300 000 людей скористалися сервісом Waymo One з моменту його запуску.

Наразі близько 700 безпілотних таксі Waymo One курсують по території США, з яких 300 працюють у Сан-Франциско. За п’ятнадцять років діяльності Waymo її прототипи проїхали близько 32 млн кілометрів у повністю автоматичному режимі, а кількість платних поїздок досягла майже двох мільйонів. У Сан-Франциско до кінця березня цього року було пройдено понад 6 млн кілометрів з пасажирами на борту в безпілотному режимі.

Компанія підкреслює свою готовність співпрацювати з чиновниками, представниками екстрених служб та фахівцями з дорожньої безпеки для подальшого розвитку сервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *