Apple переходить до автоматизації: Скорочення кількості працівників на 50%
1 min read

Apple переходить до автоматизації: Скорочення кількості працівників на 50%

Apple планує значно скоротити кількість працівників, зайнятих на заключній збірці iPhone, на 50% завдяки автоматизації ручної праці. Це рішення, прийняте старшим віце-президентом з операційної діяльності Apple Сабіхом Ханом, є частиною стратегії компанії щодо оптимізації ланцюжка поставок.

Це рішення було прийнято після зіткнень між робітниками та поліцією у листопаді 2022 року на заводі Foxconn. Тоді, через невдоволення умовами праці, нестачею їжі та неможливістю залишити закритий простір у період COVID-19, працівники влаштували бунт.

Після цього інциденту Apple вирішила інвестувати в автоматизацію виробництва, незважаючи на високі витрати. Компанія вже досягла певних результатів, автоматизувавши деякі етапи складання iPhone, що дозволило скоротити тисячі робочих місць у Китаї.

Apple також придбала кілька спеціалізованих компаній для зміцнення своїх позицій у галузі автоматизації, таких як Drishti та DarwinAI, і співпрацює з виробничими партнерами Foxconn, Luxshare Precision та Pegatron.

Проте, компанія стикається з перешкодами. Наприклад, плани автоматизації деяких компонентів iPhone були скасовані через високий рівень дефектів. Незважаючи на ці труднощі, Apple залишається відданою своїй довгостроковій меті значного скорочення числа працівників на складальних операціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *