MagicBook Pro 16 2024: Новий ноутбук від HONOR з процесором Intel Core Ultra та екраном 165 Гц
1 min read

MagicBook Pro 16 2024: Новий ноутбук від HONOR з процесором Intel Core Ultra та екраном 165 Гц

MagicBook Pro 16 2024 від компанії HONOR використовує новий процесор Intel Core Ultra 5 125H з архітектурою Meteor Lake, що забезпечує високу енергоефективність. Процесор містить 4 високопродуктивні ядра, 8 енергоефективних ядер та 2 ядра наднизької потужності для фонових завдань. Завдяки новій архітектурі чипів Intel, ноутбук демонструє високу продуктивність при низькому енергоспоживанні.

Відмінні Технічні Характеристики

MagicBook Pro 16 2024 оснащений екраном роздільною здатністю 3072 × 1920 пікселів з частотою оновлення 165 Гц та підтримкою колірного діапазону Display P3. Ультра-якісний дисплей забезпечує чудову яскравість та точне калібрування кольорів. Лептоп пропонує до 24 Гбайт оперативної пам’яті LPDDR5X та твердотільний накопичувач об’ємом 1 Тбайт з інтерфейсом PCI Express 4.0, що робить його потужним інструментом для роботи та розваг.

Нова Архітектура та Дизайн

HONOR повністю переробила шасі MagicBook Pro 16 2024, додавши підтримку дискретної графіки та покращивши систему охолодження. Лептоп має міцний металевий корпус, доступний у білому та темно-сірому кольорах, та клавіатуру з окремим цифровим блоком і біометричним датчиком. Значно покращено тачпад, хоча деякі недоліки залишаються.

Підключення та Акустика

Ноутбук має різноманітні порти для підключення, включаючи Thunderbolt 4, USB Type-C, HDMI та TRRS 3,5 мм. Для бездротового зв’язку використовується потрійна антена з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.1. Акустична система складається з шести динаміків, що забезпечують високоякісний звук з підтримкою DTS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *