Samsung прогнозує, що LEDoS дисплеї стануть монолітними
1 min read

Samsung прогнозує, що LEDoS дисплеї стануть монолітними

Керівництво Samsung Display очікує, що світлодіодні дисплеї на кремнії (LEDoS), які використовуються на пристроях доповненої реальності, будуть монолітними. Тобто використовуватимуть один дисплей. Про це на конференції Microdisplay повідомив віце-президент Samsung Display Ху Чон Му. Він сказав, що варто очікувати, що технологія LEDoS буде еволюціонувати від синіх і квантових точок (QD) до трьох панелей RGB. А згодом до однієї монолітної панелі.

LEDoS — це технологія, яка створює незліченну кількість світлодіодів мікрометрового розміру на кремнієвій підкладці. Провідні фахівці вважають, що за нею майбутнє  мікродисплеїв на пристроях доповненої реальності, оскільки вона передає максимально яскраві зображення. 

Чим відрізнятиметься монолітна панель

Сині та квантові точки LEDoS створюють шляхом розміщення відповідних світлодіодів на панелі CMOS. Три панелі RGB використовують три панелі CMOS, кожна з яких має червоний, зелений і синій світлодіоди. Монолітна панель використовує лише одну панель CMOS зі світлодіодами R, G і B на ній, розташованими вертикально або горизонтально.

Однак за словами президента Ху, наразі така технологія знаходиться на початковому етапі розвитку. R, G і B OLED можна наносити на скляні або CMOS-панелі одночасно, однак LED вимагатиме високотемпературного процесу обробки. До того ж, перед установкою на CMOS, кожна RGB панель вимагатиме індивідуального виготовлення, що підвищить вартість готового продукту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *