Колумбійські злочинці уподобали Tinder для заманювання жертв 
1 min read

Колумбійські злочинці уподобали Tinder для заманювання жертв 

В Колумбії Tinder застеріг своїх користувачів про підвищений ризик у деяких частинах країни. За допомогою додатку для знайомств зловмисники приваблюють, грабують та нападають на іноземців.

Про це повідомило видання Bloomberg.

Співробітник Match Group Inc., батьківської компанії Tinder, підтримав заяву і зазначив, що компанія співпрацює з місцевими владними структурами, які займаються розслідуванням злочинів, що стосуються іноземців.

“Ми співпрацюємо з місцевими органами влади, щоб допомогти їм розслідувати ці злочини, і надамо їм всю інформацію, яка може бути корисною”, – заявив представник Tinder.

Американське посольство в Боготі також застерегло американців від небезпек, які можуть виникнути при користуванні онлайн-додатками для знайомств в Колумбії. Посольство закликало громадян США бути обачними, коли зустрічаються з новими людьми в громадських місцях, особливо вночі.

“Ми закликаємо громадян США бути обережними при використанні онлайн-застосунків для побачень у Колумбії”, – йдеться у повідомленні посольства. “Злочинці іноді використовують ці застосунки, щоб заманити іноземців у небезпечні ситуації”.

Згідно з даними посольства, з 1 листопада по 31 грудня 2023 року в Медельїні відбулося вісім смертей громадян США, які померли від неумисного передозування наркотиками або були вбиті.

Також мер Медельїна Федеріко Гутьєррес застеріг туристів від ризиків, пов’язаних з вживанням наркотиків та сексуальним насильством.

“Ми хочемо, щоб мандрівники відчували себе в безпеці в нашому місті, але ми також хочемо, щоб вони були обізнані про потенційні ризики”, – сказав Гутьєррес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *