Невідомий баг обнулив прогрес у грі Apex Legends
1 min read

Невідомий баг обнулив прогрес у грі Apex Legends

У спільноті гравців королівської битви Apex Legends знову струснула несподівана проблема, яка відбулася після виходу нещодавнього оновлення.

Збій, що стався 2 квітня 2024 року, призвів до обнулення облікових записів багатьох гравців, позбавивши їх рангів, рівнів бойового пропуску, персонажів та інших набутих в грі активів.

Ця проблема мала масовий характер і торкнулася гравців по-різному: від мінімальних втрат до повного обнулення прогресу за кілька тижнів чи навіть місяців гри.

Розробники відразу взяли ситуацію під контроль і в ніч на 3 квітня випустили термінову латку, яка запобігла подальшим втратам для тих, хто зайшов в гру після цього моменту.

Однак, щоб виправити проблему остаточно, вдень 3 квітня сервери Apex Legends були вимушено відключені для завершення процесу відновлення прогресу гравців. Студія Respawn Entertainment вибачилася перед спільнотою за цей інцидент і висловила вдячність гравцям за їх терпіння.

Це не перший випадок проблем у грі за останні тижні. В березні хакери, «заради веселощів», втрутилися у гру і наділили двох учасників північноамериканського фіналу ALGS читами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *