Logitech випустила бездротову клавіатуру Signature Slim K950
1 min read

Logitech випустила бездротову клавіатуру Signature Slim K950

Компанія Logitech оголосила про випуск бездротової низькопрофільної клавіатури Signature Slim K950. Цей продукт спрямований на створення єдиного робочого простору для професійних та особистих потреб.

Клавіатура Signature Slim K950 представлена в білому та графітовому кольорах і сумісна з операційними системами Windows, MacOS, ChromeOS та іншими. Вона відрізняється нанесенням позначень на клавіші для різних ОС та розмаїттям функціональних клавіш, які поєднані з безліччю додаткових функцій, зокрема мультимедійних.

Клавіатура працює від двох елементів живлення AAA, що, за заявами виробника, забезпечують до трьох років автономної роботи.

Окрім того, компанія Logitech пропонує комплект Signature Slim Combo, який включає клавіатуру K950 та бездротову мишу Signature Plus M750. Цей комплект рекомендується як зручне рішення для розгортання робочих місць для корпоративних клієнтів.

Компанія наголошує на перевагах такого рішення, зокрема, технології Logitech Sync, яка дозволяє стежити за справністю та працездатністю пристроїв по всьому світу.

Крім того, Logitech відзначає вуглецеву нейтральність своїх пристроїв, зокрема, упаковки, які виготовлені з сертифікованих «Лісової опікунської ради» (FSC) та «інших контрольованих джерел». Пластикові деталі пристроїв виготовлені ​​з використанням переробленого пластику.

Ціни на Signature Slim K950 та Signature Slim Combo

Бездротова низькопрофільна клавіатура Signature Slim K950 та комплект Signature Slim Combo вже доступні для придбання на сайті Logitech та інших магазинах по всьому світу за ціною $79.99 та $99.99 відповідно.

Комплекти Signature Slim Combo для бізнесу також доступні за $99.99 від авторизованих постачальників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *