Розробники анонсували плани по покращенню гри Homeworld 3
1 min read

Розробники анонсували плани по покращенню гри Homeworld 3

Homeworld 3, космічна стратегія від студії Blackbird Interactive, зазнає затримки у випуску до 13 травня, як розповіли представники студії. Однак розробники обіцяють значні покращення до дати релізу, відповідаючи на зворотний зв’язок від тестувальників та гравців.

Основні аспекти, які будуть покращені, включають управління, бої, накази, інтерфейс та режим “Військові ігри”. Управління буде зроблено більш інтуїтивним, з можливістю налаштування клавіш та збільшенням швидкості обертання камери.

Бої будуть більш динамічними та стратегічними, зі збільшенням “здоров’я” кораблів, поліпшеними формаціями та розширеними можливостями атаки. Крім того, велика увага буде приділена інтерфейсу гри, щоб зробити його більш масштабованим та зручним для користувачів.

Студія також розглядає зворотний зв’язок від гравців як важливий елемент у розвитку гри, підкреслюючи, що вони планують продовжувати вивчати та аналізувати відгуки до виходу Homeworld 3.

Реліз гри Homeworld 3 очікується на ПК (Steam, EGS), і буде доступним у трьох виданнях: стандартному, розширеному з абонементом на три DLC та Fleet Command з перепусткою, саундтреком, додатковими вигодами та 72-годинним раннім доступом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *