Шутер Marathon вийде на Steam з сучасним оновленням
1 min read

Шутер Marathon вийде на Steam з сучасним оновленням

Фанати культової гри Marathon готуються відзначити свій успіх, оголошуючи, що перша частина цієї легендарної серії шутерів від Bungie незабаром з’явиться на платформі Steam.

Розробка порту покладена на команду Aleph One Developers, яка працює над адаптацією гри для сучасних операційних систем.

Заснована на безкоштовному рушії Aleph One, гра Marathon на платформі Steam збереже всі оригінальні геймплейні особливості, додавши при цьому підтримку широкоекранного інтерфейсу, 3D-фільтрації, позиційного звуку, контролерів та підвищення кадрової частоти до 60 кадрів/с та вище.

Гравці також матимуть можливість насолоджуватися мультиплеєром, що підтримує до восьми учасників у локальному режимі Deathmatch.

Дія гри розгортається у далекому 2794 році, де гравцям належить взяти на себе роль співробітника служби безпеки колоніального космічного корабля Марафон. Їх завдання – зупинити інопланетне вторгнення, керуючи життєво важливими показниками, такими як щити та кисень.

Marathon відзначався не лише захоплюючим геймплеєм, але й глибоким зв’язком сюжету та геймплею, що зробило його одним із найуспішніших шутерів свого часу. Він також відзначався технічними інноваціями, які перевершили багато з тих, що були доступні у його часи.

Точна дата виходу на Steam поки не розкривається, але шанувальники серії вже чекають на цей захоплюючий поворот подій, щоб відновити свої спогади та відчути атмосферу культового шутера в сучасному вигляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *