Політична нестабільність у США загрожує інвестиціям південнокорейських компаній
1 min read

Політична нестабільність у США загрожує інвестиціям південнокорейських компаній

У першій половині президентського терміну Джозефа Байдена південнокорейські компанії, натхнені його обіцянками стимулювання внутрішнього виробництва у США, розпочали амбіційні проєкти в США.

Проте, політична невизначеність, спричинена майбутніми виборами, та зростання капітальних витрат ставлять під загрозу ці інвестиції.

За даними The Korea Times, ініціатива компанії Samsung Electronics з будівництва нового підприємства в Техасі на виробництво 4-нм чипів зіткнулася з несподіваними труднощами.

Початково запланований бюджет в $17 млрд виявився недостатнім, оскільки зростання цін на будматеріали та працю робітників збільшило витрати на будівництво до $8 млрд.

Наразі корейські компанії сподіваються на фінансову підтримку від уряду США, однак політична ситуація у країні, особливо з урахуванням надходження до влади нових керівників, робить цей перехід непередбачуваним.

Навіть з підвищенням ймовірності повернення Дональда Трампа до президентського крісла, іноземні бізнесмени вагаються сподіватися на його підтримку.

Спільно з тим, компанія SK On змушена зіткнутися зі зростанням операційних збитків, які за підсумками поточного півріччя можуть скласти $526 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *