Відеокарти RTX від Nvidia отримали можливість перетворення SDR на HDR
1 min read

Відеокарти RTX від Nvidia отримали можливість перетворення SDR на HDR

Nvidia запустила нову функцію для всіх власників графічних процесорів RTX, яка отримала назву RTX Video HDR. Функція використовує ШІ для перетворення відео колірного простору SDR в HDR. Вам потрібен HDR10-сумісний монітор із підтримкою HDR у Windows. Крім того, з’явилася функція RTX Video Super Resolution, яка підвищує низьку роздільну здатність відео.

Про це повідомляє The Verge. 

RTX Video HDR – це частина випуску драйвера 551.23 Game Ready для новітньої моделі RTX 4070 Ti Super. Функція Video HDR працює як у Microsoft Edge, так і Google Chrome. The Verge повідомляє, що функція поліпшує кольори відео 4K на YouTube, які не мали HDR-якості. Ефект більш помітний на хорошому HDR-моніторі. 

Якщо у вас є HDR-монітор і карта RTX, ви можете звантажити найновіші версії драйверів з Nvidia і перейти в панель управління Nvidia, щоб активувати RTX Video HDR. Опція знаходиться у розділі «Відео» > «Налаштування параметрів відео» на панелі керування Nvidia. 

Як і багато функцій Nvidia, що базуються на штучному інтелекті, для RTX Video HDR необхідна карта RTX, оскільки вона використовує тензорні ядра, які Nvidia вперше запровадила у свої графічні процесори RTX 20-ї серії. Nvidia також застосовує методи штучного інтелекту у своїй системі Deep Learning Super Sampling (DLSS) для покращення частоти кадрів та якості зображення в іграх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *