Габріель Аматанжело розкрив плани на майбутнє Cyberpunk 2077
1 min read

Габріель Аматанжело розкрив плани на майбутнє Cyberpunk 2077

У свіжому інтерв’ю для Game File Габріель Аматанжело, керівник розробки аддону Phantom Liberty та сіквела гри Cyberpunk 2077, поділився деякими захоплюючими подробицями щодо майбутнього популярної відеоігри.

Він розповів, що підтримка оригінальної гри буде згорнута на користь переходу до виробництва продовження. Плани на сіквел, що зараз проходить під кодовою назвою “Orion”, вже стають більш конкретними.

Аматанжело зазначив, що останні великі оновлення для Cyberpunk 2077, такі як патч 2.0 та додаток Phantom Liberty, вже випущені. Однак, навіть після цього в гру були додані нові функції, такі як метро та фарбування машин, що підкреслюють зусилля розробників у поліпшенні геймплею.

Аматанжело зазначив, що ці додатки вписуються в їхню мету зробити місто віртуального світу гри більш живим, не витрачаючи при цьому значних виробничих витрат.

Щодо сіквела “Orion”, команда вже знає, якою грою він буде, хоча проєкт наразі знаходиться лише на стадії “концептуального дизайну”.

Вибір Бостона як місця розробки пояснюється бажанням використати резерв американських талантів та зручними годинами роботи для синхронізації з польським офісом. Крім того, культурна ідентичність міста також вважається важливим аспектом.

За словами Аматанжело, до кінця 2024 року колектив розшириться до 80 осіб, приєднуючи до себе п’ятірку ветеранів індустрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *