Lenovo представила нову роботизовану розробку
1 min read

Lenovo представила нову роботизовану розробку

Компанія Lenovo вражає світ інноваційною розробкою в галузі робототехніки. Їх новий шестиногий робот-собака, Daystar Bot GS, вразив журі та глядачів конкурсу iF Design 2024, забезпечивши собі перемогу завдяки своїй передовій конструкції та функціональності.

Ця нова модель, розроблена на основі попередньої версії Daystar, відрізняється не лише шістма ногами, а й передовою системою управління та інтегрованим обладнанням, що забезпечує неперевершену стійкість і маневреність.

Вона призначена для комплексного збору інформації в будь-яких умовах, що робить її ідеальним рішенням для бізнесу, ЖКГ та муніципального використання, зокрема на ринках Азії.

Нова модель Daystar Bot GS відрізняється від конкурентів більшою кількістю кінцівок та ширшою функціональною базою, що робить її ідеальним партнером для непередбачених сценаріїв використання.

Ця перемога на конкурсі iF Design 2024 є важливим кроком для компанії Lenovo в напрямку розробки передових технологій і підтвердженням їхнього лідерства в галузі робототехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *