У компанії GSC Game World змінився власник з Григоровича на Максима Кріппу – розробники гри S.T.A.L.K.E.R. 2[:]
1 min read

У компанії GSC Game World змінився власник з Григоровича на Максима Кріппу – розробники гри S.T.A.L.K.E.R. 2[:]

Останнім часом серед української спільноти розробників ігор прокотилася хвиля звістки про те, що ініціатор та дотеперішній власник компанії GSC Game World, Сергій Григорович, ухвалив рішення продати компанію. Потреба у капіталі для подальшого розквіту компанії стала причиною такого кроку. Максим Кріппа, інвестор, після заключення договору, оголошений новим власником GSC Game World. Він є підприємцем з різноплановим спектром діяльності, від IT до випуску відеоігор.

Причина угоди та її наслідки

Запитання про те, чому компанія, відома на весь світ і не лише в Україні, раптово змінила свого власника, викликало здивування серед інтернет-співтовариства. Максим Ткаченко, керівник відділу зв’язків з громадськістю GSC Game World, надав відповіді на це та інші питання. Він зазначив, що після переходу компанії до нових рук значних змін у її структурі не відбулося, а розголос цієї новини став можливим через оновлення державних реєстрів – процедуру, що є невід’ємною частиною попередньо підписаної угоди, подробиці якої залишаються нерозкритими.

Плакат гри сталкер 2

Деталі угоди

Зміна підсумкового бенефіціара GSC Game World Товариству з обмеженою відповідальністю ГСК “Україна”, у реєстрах було зафіксовано на початку осені. Записи в українському реєстрі було опубліковано 22 вересня. Чеський реєстр оновився трохи пізніше – 27 вересня.

Талановиті розробники та справжні патріоти своєї країни

GSC Game World – це не просто компанія, яка займається розробкою комп’ютерних ігор. Це справжні патріоти своєї країни, які зробили великий внесок у розвиток української геймінг-індустрії. Їхні ігри отримали визнання як в Україні, так і за кордоном.

У GSC змінився власник  / Джерело: ютуб канал Bodr23

Одним з найбільш відомих проектів GSC Game World є серія S.T.A.L.K.E.R., яка стала справжнім символом української геймінг-індустрії. Це постапокаліптичний шутер-відкритий світ був випущений у 2007 році і миттєво став хітом. Гра отримала безліч позитивних відгуків від критиків та гравців, а також була номінована на престижну премію BAFTA.

У 2010 році компанія представила продовження – S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat, яке також отримало високі оцінки і стало одним з найбільш успішних проектів GSC Game World. Але найбільшою новиною для фанатів серії стала анонсована у 2018 році гри S.T.A.L.K.E.R. 2, яка вже збирається стати найочікуванішою грою в історії української геймінг-індустрії.

Що відомо про Максима Кріппа

Кріппа Максим Володимирович

Максим Кріппа – це український бізнесмен та інвестор, який зарекомендував себе як впливова фігура в індустріях кіберспорту, ІТ та ринку нерухомості. Він є основним власником кіберспортивної команди NAVI та компанії Maincast, яка займається трансляціями кіберспортивних змагань, що значно сприяє прогресу цих секторів в Україні.

Крім того, інвестор Макс Кріппа займається благодійністю – заснував MK Foundation, який співпрацює з військовими напряму. Ораганізація передає захисникам автіки та інші необхідні засоби дл закриття поточних питань.

Розвінчуємо міфи про Максима Кріппа

З’явилася багато чуток та міфів про Максима Кріппа після того, як він став новим власником GSC Game World. Більшість з них є необґрунтованими та мають на меті лише поширення негативної інформації. Розглянемо деякі з них та розвінчаємо міфи.

1. Зв’язок з GGBet

Максим Кріппа не пов’язаний з беттінговою компанією GGBet. Хоча бренд GG.BET є давнім партнером NAVI та Maincast, ця співпраця обмежується лише контентом та благодійними проектами.

2. Відносини з Максимом Поляковим

Немає жодних зв’язків між Максом Кріппою та уродженцем Запоріжжя Максимом Поляковим, відомим своєю діяльністю в американському космічному секторі.

3. Взаємодія з російським ринком

Макс Кріппа не має жодних зв’язків з Росією, дотримуючись принципу відмови від співпраці з країною-агресором. GSC Game World також обірвала будь-які зв’язки з РФ та Білоруссю.

4. Гравці з РФ мають доступ до S.T.A.L.K.E.R. 2

Після початку повномасштабної війни GSC Game World заблокувала доступ до своїх ігор, включно з S.T.A.L.K.E.R.2, для російського регіону на платформі Steam, унеможливлюючи продаж гри в Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *