Roblox заробляє майже $741 млн для творців ігор у 2023 році
1 min read

Roblox заробляє майже $741 млн для творців ігор у 2023 році

У світі відеоігор новий фінансовий звіт від Roblox Corporation викликає великий резонанс. За даними агентства Bloomberg, розробники ігор на платформі Roblox зробили історичний стрибок у заробітку.

Протягом 2023 року Roblox Corporation виплатила творцям ігор неймовірну суму, яка сягнула майже $741 млн. Ця цифра перевищує показник попереднього року майже на 19%, досягаючи $623,9 млн.

Найбільш вражаюче, що дев’ять ігор на платформі Roblox заробили щонайменше $10 млн у 2023 році, під час коли майже сотня проєктів принесли понад $1 млн.

Цей успіх пояснюється популярністю внутрішньоігрових покупок, де користувачі можуть придбати різні предмети за допомогою «робаксів» – преміальної валюти Roblox.

Згідно з умовами, розробники отримують $0,0035 за кожен витрачений користувачем «робакс» у їхніх іграх. За 2023 рік понад 12 тисяч творців контенту обміняли віртуальну валюту на реальні гроші.

Однак лише 6% від загальної кількості розробників, які заробили на Roblox у 2023 році, отримали понад $100 тисяч. Інші близько 3,5 тисяч обміняли “робакси” на суму понад $10 тисяч.

Не зважаючи на це, Roblox залишається вкрай успішною ігровою платформою з рекордною кількістю щоденних активних користувачів, що сягає 68 мільйонів. Це допомогло компанії заробити близько $3,5 млрд у 2023 році, навіть за умов спаду витрат гравців порівняно з періодом пандемії.

Roblox продовжує залучати нових користувачів за умовно-безкоштовною моделлю. Гра, яка дебютувала в 2006 році, успішно розширилася на різні платформи, включаючи PC, консолі PlayStation та Xbox, а також мобільні пристрої на iOS та Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *