OpenAI знову не змогла зареєструвати GPT як товарний знак в США
1 min read

OpenAI знову не змогла зареєструвати GPT як товарний знак в США

Ще один невдалий крок для компанії OpenAI: їхня спроба зареєструвати абревіатуру GPT знову зупинили, як повідомляє The Verge.

Управління з патентів та товарних знаків США (USPTO) відхилило заявку OpenAI, посилаючись на загальність терміну та його можливу перешкоду для конкурентів у описі власних продуктів як GPT.

Раніше OpenAI зверталася із проханням прискорити обробку їхньої заявки, але це було відхилено через недостатність документальних доказів, що обгрунтовували терміновість.

У своєму рішенні від 6 лютого USPTO підкреслило, що знайомство споживачів із терміном GPT немає значення, оскільки ті, хто працює у цій галузі, розуміють його як загальний термін для програмного забезпечення, а не виключно для продуктів OpenAI.

Зі зростанням технології генеративного штучного інтелекту численні сервіси в галузі ШІ включили GPT до назв своїх продуктів. Крім того, компанії часто позначають свої основні моделі ШІ як GPT.

За даними Gizmodo, це не перший випадок відхилення заявки OpenAI на реєстрацію товарного знаку GPT; подібний випадок стався у травні 2023 року. Тепер у OpenAI є можливість подати апеляцію до Ради з розгляду суперечок та апеляцій щодо товарних знаків (Trademark Trial and Appeal Board, TTAB) для реєстрації товарного знаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *