GoldPixaxe атакує користувачів iOS та Android у Південно-Східній Азії
1 min read

GoldPixaxe атакує користувачів iOS та Android у Південно-Східній Азії

У світі кібербезпеки виявлено нову загрозу, що підірвала довіру до безпеки мобільних пристроїв. Компанія Group-IB, лідер у сфері кібербезпеки, повідомила про виявлення першого трояна для iOS, який під назвою GoldPixaxe небезпечно проникає в мобільні пристрої користувачів, викрадаючи їхні біометричні дані

Ця зловмисна програма, яка фактично витягає інформацію безпосередньо з користувачів, приховується під виглядом додатків державних служб, використовуючи соціальну інженерію для отримання доступу до особистих даних.

Неабияка загроза полягає в тому, що GoldPixaxe також виявлено в середовищі Android. Відзначимо, що цей троян не поширюється через офіційні магазини додатків та не експлуатує вразливості операційних систем. 

Зловмисники вдаються до обману, переконуючи потенційних жертв встановити шкідливий додаток та надати необхідні права доступу.

Інформація від Group-IB свідчить про те, що троян GoldPixaxe, ймовірно, розроблений китайською хакерською групою GoldFactory. Ця група раніше була заангажована у створення фальшивих банківських додатків, спрямованих на в’єтнамських користувачів.

Ця нова загроза насувається у світі кібербезпеки, підкреслюючи необхідність посилення заходів захисту для користувачів мобільних пристроїв та підвищення освіти щодо кібербезпеки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *