Sony Interactive Entertainment розкриває плани без нових великих релізів наступного року
1 min read

Sony Interactive Entertainment розкриває плани без нових великих релізів наступного року

У найсвіжішому фінансовому звіті компанії Sony Interactive Entertainment (SIE) виявлено захоплюючі деталі щодо стратегічних планів компанії на найближчі місяці. 

Президент, операційний та фінансовий директор Sony Group, Хірокі Тотокі, поділився важливими прогнозами та оцінками для індустрії геймінгу.

Згідно зі звітом, наступний фіскальний рік, що розпочнеться з 1 квітня 2024 року, обіцяє бути періодом, коли SIE не планує випускати нові ігри в рамках великих франшиз, таких як “God of War Ragnarok” та “Marvel’s Spider-Man 2”. 

Під час обговорення внутрішніх студій PlayStation, Тотокі висловив позитивну думку про команди розробників, наголосивши на їхньому потенціалі для подальшого зростання в бізнесі. 

Він підкреслив важливість ефективного управління бюджетом, розподілу ресурсів та розробки графіків, як ключових аспектів успішної роботи.

Однією з найбільш вражаючих новин у звіті була інформація про продаж “Marvel’s Spider-Man 2”. До 4 лютого 2024 року цей супергеройський екшен перевищив позначку в 10 мільйонів копій, що підкреслює популярність франшизи серед геймерів.

У той же час, постачання консолі PlayStation 5 досягли 54,8 мільйонів систем, і компанія очікує зниження темпів продажів у зв’язку з вступом консолі “в завершальну фазу свого життєвого циклу”. 

Загалом, фінансовий звіт SIE відображає як успіхи, так і виклики, з якими стикається компанія в галузі геймінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *