Тьмяний екран у Samsung Galaxy S24 виправлять за допомогою нової опції
1 min read

Тьмяний екран у Samsung Galaxy S24 виправлять за допомогою нової опції

Важливу ексклюзивну новину для власників та потенційних покупців смартфонів серії Samsung Galaxy S24 опублікував обізнаний інсайдер під ніком Ice Universe.

Він заявив, що у наступній прошивці для Samsung Galaxy S24 виробник розв’яже проблему недостатньої яскравості та «соковитості» екрану. У меню буде додано нову опцію Vividness, при цьому користувачам будуть доступні три рівні налаштувань екрану.

“За замовчанням встановлено поточний рівень, тому людям, яких влаштовує те, як виглядає екран, нічого не потрібно змінювати. Якщо ви посунете повзунок на один рівень, ви отримаєте кольори, аналогічні Galaxy S23 Ultra. Якщо ви посунете його на два рівні, ви отримаєте яскраві кольори, схожі на S21 Ultra. Тепер ви можете впевнено купувати Galaxy S24. Просто зачекайте на оновлення. Майже ідеальне рішення” – повідомив інсайдер.

Нагадаємо, користувачі активно обговорюють проблему тьмяного екрану Samsung Galaxy S24 на різних форумах.

Ice Universe був першим, хто точно повідомив про нову моду на смартфони з екранами-водоспадами, про чубчик в iPhone X, про оновлений дизайн iPhone 14 з інтерактивним вирізом Dynamic Island і про різноманітні 200-мегапіксельні датчики зображення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *