IGN представило 42-хвилинне геймплейне відео науково-фантастичного The Alters
1 min read

IGN представило 42-хвилинне геймплейне відео науково-фантастичного The Alters

На YouTube-каналі ігрового видання IGN з’явилося захоплююче 42-хвилинне геймплейне відео науково-фантастичного філософського виживання The Alters. Ролик проливає світло на ключові геймплейні механіки, які гравці зможуть випробувати у другому розділі сюжетної кампанії гри.

The Alters розповідає історію шахтаря Яна Дольського, який виявляється на віддаленій планеті, обертаючійся навколо спалаючої зірки. Відкрита ним мобільна база могла б стати ідеальним укриттям, але для підтримки її роботоздатності потрібна ціла команда, а Ян залишається сам на сам з навколишніми небезпеками.

Унікальний аспект гри полягає в тому, що головний герой вирішує розмножити себе за допомогою квантового комп’ютера та речовини рапідій, створюючи альтернативні версії себе з інших всесвітів, а не клонів. Геймплейне відео від IGN демонструє складні щоденні операції, які дослідники виконують у спробі зберегти своє існування на агресивній планеті.

Вихід The Alters запланований до кінця 2024 року на платформах PC, PS5, Xbox Series X та S. Гравці вже можуть оцінити демоверсію гри, доступну для завантаження в Steam.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *