Stability AI випустила відкриту модель Stable Audio для генерації музики та звукових ефектів
1 min read

Stability AI випустила відкриту модель Stable Audio для генерації музики та звукових ефектів

Стабільність та новаторство зливаються в новій ініціативі від Stability AI, яка обіцяє революціонізувати галузь звукового мистецтва. Компанія оголосила про випуск відкритої моделі Stable Audio, яка дозволяє генерувати музику, звукові ефекти та оточення за допомогою текстових запитів.

Ця інноваційна модель, доступна на платформі Hugging Face, відрізняється від комерційної версії. Вона дозволяє користувачам створювати 47-секундні музичні семпли та звукові ефекти, використовуючи різноманітні запити, від фортепіано до шуму дощу. Однак, це лише початок, оскільки відкрита модель відкриває безмежні можливості для творчості.

Окрім того, компанія відзначила, що закрита версія моделі має ще більше функціоналу. Вона здатна генерувати тривалі треки з опрацьованою структурою та підтримує режим Audio-to-Audio, що дозволяє подавати готові аудіотреки як запити.

Не менш важливою є та обставина, що відкрита модель Stable Audio Open була навчена на даних, які дотримуються всіх вимог авторських прав. Для отримання доступу до цієї нейромережі все одно необхідно ознайомитися з ліцензією використання, що гарантує відповідність з законодавством у сфері авторських прав.

Цей випуск відкритої моделі Stable Audio від Stability AI відкриває нові перспективи для музичного та звукового творчості, дозволяючи користувачам вільно експериментувати та створювати унікальні звучання на основі своїх уявлень та даних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *