Intel оголосила про випуск мобільних процесорів Lunar Lake, призначених для ноутбуків
1 min read

Intel оголосила про випуск мобільних процесорів Lunar Lake, призначених для ноутбуків

Сьогодні, компанія Intel заявила про запуск нового покоління мобільних процесорів під кодовою назвою Lunar Lake. Ці чіпи, як очікується, будуть доступні для ноутбуків уже до кінця цього року, відповідно до офіційного звіту від Intel.

Lunar Lake встановлює новий стандарт енергоефективності, що виражається в 40% зниженні енергоспоживання порівняно з попереднім поколінням процесорів, Meteor Lake. Він використовує нові P- та E-ядра, з покращеним IPC на рівні 14% та 38% відповідно. Особливо вражає збільшення продуктивності блоку NPU до 48 TOPS, що в чотири рази перевищує попередні показники.

Нове графічне ядро ​​Battlemage на архітектурі Xe2 також обіцяє півторакратне покращення продуктивності графіки, а XMM-движки допоможуть реалізувати нейромережеві завдання з продуктивністю до 67 TOPS.

Очікується, що ноутбуки на базі Lunar Lake з’являться на ринку до різдвяних свят цього року. Виробники обіцяють широкий вибір моделей, приблизно вісімдесят варіантів, що готові задовольнити різні потреби користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *