Sightful представляє Spacetop G1- ноутбук майбутнього з віртуальним робочим простором
1 min read

Sightful представляє Spacetop G1- ноутбук майбутнього з віртуальним робочим простором

Sightful анонсувала революційний ноутбук Spacetop G1, який змінює уявлення про традиційні пристрої завдяки інноваційному підходу до робочого простору. Замість стандартного екрану, користувачі Spacetop G1 отримують доступ до 100-дюймового віртуального робочого простору через компактні окуляри. Легка конструкція ноутбука забезпечує зручність у використанні, а функція автоматичного затемнення гарантує хорошу видимість у будь-яких умовах.

Пристрій обладнаний потужним чіпсетом Qualcomm та підтримує плавну частоту оновлення, що робить його ідеальним для продуктивної роботи. Spacetop G1 також може похвалитися тривалою автономною роботою до 8 годин та вбудованими функціями штучного інтелекту, що покращують користувацький досвід.

На відміну від конкурентів, які зосереджуються на розвагах у доповненій реальності, Sightful робить акцент на роботі та продуктивності. Врахувавши відгуки користувачів, компанія удосконалила апаратне забезпечення та операційну систему SpaceOS, забезпечуючи максимальну зручність та ефективність.

Попереднє замовлення на Spacetop G1 можна оформити за 100 доларів, а повна вартість пристрою становитиме 1900 доларів після офіційного початку продажів у жовтні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *