Amazon витратить $148 млрд на розвиток дата-центрів
1 min read

Amazon витратить $148 млрд на розвиток дата-центрів

Компанія Amazon заявляє про намір витратити $148 млрд на розширення своїх дата-центрів протягом наступних 15 років.

Ця стратегія призначена для забезпечення компанії можливості впоратися з очікуваним зростанням попиту на програми штучного інтелекту та інші цифрові сервіси.

Хоча минулорічні темпи зростання виторгу Amazon Web Services (AWS) знизилися до рекордно низького рівня через стримування витрат клієнтів, але наразі спостерігається знову зростання попиту.

Amazon планує розширити свої існуючі центри у Північній Вірджинії та Орегоні, а також розглядає можливість розвитку в нових регіонах, таких як Міссісіпі, Саудівська Аравія та Малайзія.

Ця ініціатива спрямована на забезпечення попиту на корпоративні сервіси, такі як зберігання файлів і баз даних, а також готується до очікуваного буму в галузі штучного інтелекту.

Amazon також розвиває власні ШІ-інструменти, щоб конкурувати з компанією OpenAI, і планує співпрацювати з іншими підприємствами для забезпечення підтримки ШІ-сервісів на своїх серверах.

Крім того, компанія Amazon активно впроваджує стратегію з використання поновлюваних джерел енергії. Компанія планує використовувати акумуляторні батареї та навіть ядерну енергетику з метою заміни станцій, що працюють на викопному паливі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *