YouTube вводить обов’язкове маркування відео зі штучним інтелектом
1 min read

YouTube вводить обов’язкове маркування відео зі штучним інтелектом

Починаючи з 18 березня, платформа YouTube змінює правила для авторів відео, вимагаючи маркування контенту, створеного за допомогою штучного інтелекту.

Цей крок спрямований на боротьбу з дезінформацією та забезпечення користувачів більшою прозорістю та відповідальністю щодо вмісту, який вони споживають.

Завантажуючи відео на платформу, авторам тепер доведеться вказати, чи містить відеоролик елементи, що були створені за допомогою штучного інтелекту.

Це охоплює ситуації, де реальність може бути спотворена, включаючи сценарії, де люди зображені у ситуаціях, яких вони насправді не брали участь, або коли кадри реальних подій змінені або зібрані шляхом генерації віртуальними засобами.

Представники YouTube підкреслюють, що це правило стосується лише контенту, який може ввести в оману глядачів і вплинути на їх сприйняття реальності. Інші види обробки відео, такі як анімація чи корекція кольорів, не підлягатимуть маркуванню.

Для тих, хто порушує ці правила, передбачені суворі наслідки, включаючи видалення контенту та припинення участі в програмах монетизації. Ці заходи призначені забезпечити високий стандарт достовірності та якості на платформі.

Загалом, введення обов’язкового маркування відео зі штучним інтелектом є кроком у напрямку боротьби з дезінформацією та забезпеченням користувачів доступом до достовірної інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *