Google DeepMind представила нового гравця SIMA для відеоігор
1 min read

Google DeepMind представила нового гравця SIMA для відеоігор

Компанія Google DeepMind створила ШІ-агента SIMA. Цей агент, розроблений у співпраці з провідними розробниками ігор, включаючи Hello Games та Embracer, має здатність навчатися та грати у будь-яку відкриту відеогру.

SIMA поєднує навчання природної мови з розумінням тривимірних світів та розпізнаванням зображень, не вимагаючи від розробників ігор спеціального API або доступу до вихідного коду.

Згідно з Тімом Харлі, дослідником компанії Google DeepMind, SIMA навчений перемагати в грі та виконувати завдання відповідно до інструкцій, які отримує. Це робить його ідеальним учасником гри, який може інтегруватися в будь-яку групу гравців.

Поки що SIMA вивчив близько 600 базових ігрових навичок, таких як рух, повороти та використання інтерфейсу гри.

Проте розробники планують розширювати його можливості, доручаючи йому виконання більш складних завдань у грі, що може зробити його незамінним учасником в будь-якому ігровому середовищі.

Ідея SIMA полягає в тому, щоб він ставав ще одним повноправним членом гри, впливаючи на її результат, та з часом можливо вести команду до перемоги завдяки своїм досконалим навичкам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *